KONST / Litografier / Färglitografi 14997414
nr 1499 7414
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Häst. Signerad, numrerad 73/260, daterad -76. Färglitografi, bildmått: 60x65 cm, yttermått inklusive ram: 76x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:13:10
30/10 08:30:21
100 kr
31/10 18:28:19
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker